✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | PCLS-202V5030V5A0GSL |
| Manufacturer Product Number: | SY6875ADBC |
| Manufacturer : | SILERGY |
| Series : | SILERGY-PCLS |
| Product Type : | Programmable Current Linit Switch |
| Vin_min(V) : | 2.5V |
| Vin_max(V) : | 30V |
| IO_max(A) : | 5A |
| Package : | DFN3*3-10 |
| Description: | SY6875ADBC ,Vin_min(V):2.5V ,Vin_max(V):30V ,IO_max(A):5A ,DFN3*3-10 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SILERGY |
| Product Series | SILERGY-PCLS |
| Product Type | Programmable Current Linit Switch |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | AN_SY6875A_rye.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-29
No account,Create an account
Already a member,Sign in