✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | QD-DD002N31A102CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTC143EUA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Digital Transistors |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-323 |
| Description: | Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Digital Transistors |
| Product Type | Digital Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTC123JUA
Digital Transistors ,DTC123JUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143TUA
Digital Transistors ,DTC143TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114YUA
Digital Transistors ,DTC114YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143ZUA
Digital Transistors ,DTC143ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144EUA
Digital Transistors ,DTC144EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144TUA
Digital Transistors ,DTC144TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114TUA
Digital Transistors ,DTC114TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YUA
Digital Transistors ,DTC123YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | DTC143EUA_SOT-323 |
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-06-15
Quantity
Unit Price
5
$0.031926
20
$0.026909
100
$0.021436
300
$0.018700
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTB113ZCA
Digital Transistors ,DTB113ZCA ,PNP ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114YCA
Digital Transistors ,DTA114YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114YSA
Digital Transistors ,DTC114YSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114YM
Digital Transistors ,DTA114YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143XCA
Digital Transistors ,DTC143XCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC144EKA
Digital Transistors ,DTC144EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TCA
Digital Transistors ,DTA144TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC113ZSA
Digital Transistors ,DTC113ZSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA113ZM
Digital Transistors ,DTA113ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143EM
Digital Transistors ,DTC143EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143TCA
Digital Transistors ,DTC143TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ZKA
Digital Transistors ,DTC143ZKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143XE
Digital Transistors ,DTC143XE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA124EE
Digital Transistors ,DTA124EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC123YE
Digital Transistors ,DTC123YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in