| Product number: | QD-DD017P31AA26CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA114TKA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23-3L |
| Description: | Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA113ZKA
Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114EKA
Digital Transistors ,DTA114EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114YKA
Digital Transistors ,DTA114YKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143ZKA
Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EKA
Digital Transistors ,DTA144EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTC143TKA
Digital Transistors ,DTC143TKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA113ZE
Digital Transistors ,DTA113ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TM
Digital Transistors ,DTA143TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC144EE
Digital Transistors ,DTC144EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114EE
Digital Transistors ,DTC114EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TCA
Digital Transistors ,DTA144TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143XCA
Digital Transistors ,DTC143XCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143TSA
Digital Transistors ,DTC143TSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143TM
Digital Transistors ,DTC143TM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114TUA
Digital Transistors ,DTC114TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA143ZM
Digital Transistors ,DTA143ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114WUA
Digital Transistors ,DTC114WUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114TE
Digital Transistors ,DTA114TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143ECA
Digital Transistors ,DTA143ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143ZCA
Digital Transistors ,DTA143ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA113ZUA
Digital Transistors ,DTA113ZUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143TCA
Digital Transistors ,DTA143TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in