| Product number: | QD-DD035P31A401CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA123YCA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA123YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114YCA
Digital Transistors ,DTA114YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA115TCA
Digital Transistors ,DTA115TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143ECA
Digital Transistors ,DTA143ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA113ZCA
Digital Transistors ,DTA113ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA124ECA
Digital Transistors ,DTA124ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143XCA
Digital Transistors ,DTA143XCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144TCA
Digital Transistors ,DTA144TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143TCA
Digital Transistors ,DTA143TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTC143TUA
Digital Transistors ,DTC143TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114EE
Digital Transistors ,DTC114EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TUA
Digital Transistors ,DTA144TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143TCA
Digital Transistors ,DTC143TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114EM
Digital Transistors ,DTC114EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143ZUA
Digital Transistors ,DTC143ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143XUA
Digital Transistors ,DTC143XUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123YUA
Digital Transistors ,DTA123YUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123JCA
Digital Transistors ,DTC123JCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114EM
Digital Transistors ,DTA114EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124ESA
Digital Transistors ,DTA124ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

TSA114TNND03
Digital Transistors ,TSA114TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA123JCA
Digital Transistors ,DTA123JCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC123YUA
Digital Transistors ,DTC123YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143ECA
Digital Transistors ,DTC143ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144EE
Digital Transistors ,DTA144EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC113ZE
Digital Transistors ,DTC113ZE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC144EUA
Digital Transistors ,DTC144EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in