| Product number: | QD-DD060P31A326CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143XKA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23-3L |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143XKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA113ZKA
Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114EKA
Digital Transistors ,DTA114EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114YKA
Digital Transistors ,DTA114YKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143ZKA
Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EKA
Digital Transistors ,DTA144EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

TSC123JNND03
Digital Transistors ,TSC123JNND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA143EUA
Digital Transistors ,DTA143EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114YUA
Digital Transistors ,DTC114YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143TUA
Digital Transistors ,DTC143TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA144TSA
Digital Transistors ,DTA144TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143TE
Digital Transistors ,DTC143TE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143ZKA
Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTC114EE
Digital Transistors ,DTC114EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC123YE
Digital Transistors ,DTC123YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123YM
Digital Transistors ,DTA123YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC123JM
Digital Transistors ,DTC123JM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC124EE
Digital Transistors ,DTC124EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

TSA114ENND03
Digital Transistors ,TSA114ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114YM
Digital Transistors ,DTA114YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

TSC144ENND03
Digital Transistors ,TSC144ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

TSC114ENND03
Digital Transistors ,TSC114ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC143TCA
Digital Transistors ,DTC143TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in