| Product number: | QD-DD061P11A304CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143XM |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 100MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-723 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143XM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114TM
Digital Transistors ,DTA114TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143EM
Digital Transistors ,DTA143EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143TM
Digital Transistors ,DTA143TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114YM
Digital Transistors ,DTA114YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144TM
Digital Transistors ,DTA144TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114EM
Digital Transistors ,DTA114EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123YM
Digital Transistors ,DTA123YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA113ZM
Digital Transistors ,DTA113ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTC123JM
Digital Transistors ,DTC123JM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114YE
Digital Transistors ,DTC114YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC124ECA
Digital Transistors ,DTC124ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ZCA
Digital Transistors ,DTC143ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ZM
Digital Transistors ,DTA143ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143ZCA
Digital Transistors ,DTA143ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC123JE
Digital Transistors ,DTC123JE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA115TCA
Digital Transistors ,DTA115TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC124EM
Digital Transistors ,DTC124EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TM
Digital Transistors ,DTA144TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143XM
Digital Transistors ,DTC143XM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143XSA
Digital Transistors ,DTA143XSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143XE
Digital Transistors ,DTA143XE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

TSC114ENND03
Digital Transistors ,TSC114ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in