| Product number: | QD-DD065P21A703CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143ZE |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 150MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-523 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114TE
Digital Transistors ,DTA114TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XE
Digital Transistors ,DTA143XE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TE
Digital Transistors ,DTA144TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143EE
Digital Transistors ,DTA143EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA113ZE
Digital Transistors ,DTA113ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TE
Digital Transistors ,DTA143TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTC143XCA
Digital Transistors ,DTC143XCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143XUA
Digital Transistors ,DTA143XUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC113ZCA
Digital Transistors ,DTC113ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

TSC143ENND03
Digital Transistors ,TSC143ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,20 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

TSC144ENND03
Digital Transistors ,TSC144ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC114YKA
Digital Transistors ,DTC114YKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

TSC114YNND03
Digital Transistors ,TSC114YNND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC123JSA
Digital Transistors ,DTC123JSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143TUA
Digital Transistors ,DTC143TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA124EUA
Digital Transistors ,DTA124EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA143XSA
Digital Transistors ,DTA143XSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

TSC143TNND03
Digital Transistors ,TSC143TNND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114TUA
Digital Transistors ,DTA114TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YM
Digital Transistors ,DTC123YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC123JCA
Digital Transistors ,DTC123JCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

TSA124ENND03
Digital Transistors ,TSA124ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123JKA
Digital Transistors ,DTC123JKA ,N*P ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in