| Product number: | QD-DD066P31A726CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143ZKA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23-3L |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA113ZKA
Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114EKA
Digital Transistors ,DTA114EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114YKA
Digital Transistors ,DTA114YKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EKA
Digital Transistors ,DTA144EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTA143ZCA
Digital Transistors ,DTA143ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123YM
Digital Transistors ,DTA123YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA113ZM
Digital Transistors ,DTA113ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC113ZCA
Digital Transistors ,DTC113ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143XSA
Digital Transistors ,DTA143XSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114YE
Digital Transistors ,DTA114YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114TE
Digital Transistors ,DTC114TE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC115EE
Digital Transistors ,DTC115EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,82 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114YKA
Digital Transistors ,DTC114YKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114TCA
Digital Transistors ,DTC114TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114ECA
Digital Transistors ,DTC114ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC124ESA
Digital Transistors ,DTC124ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143TCA
Digital Transistors ,DTA143TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC143XE
Digital Transistors ,DTC143XE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC113ZKA
Digital Transistors ,DTC113ZKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TUA
Digital Transistors ,DTA144TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114YUA
Digital Transistors ,DTC114YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

TSA143TNND03
Digital Transistors ,TSA143TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in