| Product number: | QD-DD068P41A708CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143ZSA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 300MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | TO-92S |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114ESA
Digital Transistors ,DTA114ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA144TSA
Digital Transistors ,DTA144TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123JSA
Digital Transistors ,DTA123JSA ,P*P ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ESA
Digital Transistors ,DTA143ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123YSA
Digital Transistors ,DTA123YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-13

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XKA
Digital Transistors ,DTA143XKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TCA
Digital Transistors ,DTA114TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC124ECA
Digital Transistors ,DTC124ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144EUA
Digital Transistors ,DTA144EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA114ESA
Digital Transistors ,DTA114ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114YCA
Digital Transistors ,DTA114YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143XM
Digital Transistors ,DTC143XM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114EKA
Digital Transistors ,DTC114EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC123YSA
Digital Transistors ,DTC123YSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA144ECA
Digital Transistors ,DTA144ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114TCA
Digital Transistors ,DTC114TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC123YUA
Digital Transistors ,DTC123YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144ECA
Digital Transistors ,DTC144ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA113ZKA
Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC123JKA
Digital Transistors ,DTC123JKA ,N*P ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

TSA114TNND03
Digital Transistors ,TSA114TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC144EUA
Digital Transistors ,DTC144EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in