| Product number: | QD-DD097N31AA26CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTC114TKA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23-3L |
| Description: | Digital Transistors ,DTC114TKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTC113ZKA
Digital Transistors ,DTC113ZKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114WKA
Digital Transistors ,DTC114WKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114YKA
Digital Transistors ,DTC114YKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC124EKA
Digital Transistors ,DTC124EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143ZKA
Digital Transistors ,DTC143ZKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC144TKA
Digital Transistors ,DTC144TKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114EKA
Digital Transistors ,DTC114EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143TKA
Digital Transistors ,DTC143TKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC144EKA
Digital Transistors ,DTC144EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC114YSA
Digital Transistors ,DTC114YSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ZM
Digital Transistors ,DTA143ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TCA
Digital Transistors ,DTA114TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143EKA
Digital Transistors ,DTC143EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC144TSA
Digital Transistors ,DTC144TSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC123JUA
Digital Transistors ,DTC123JUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114WSA
Digital Transistors ,DTC114WSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,24 ,TO-92S
$0.000000 More

TSC123JNND03
Digital Transistors ,TSC123JNND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA123JCA
Digital Transistors ,DTA123JCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144EE
Digital Transistors ,DTA144EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XKA
Digital Transistors ,DTA143XKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143ZSA
Digital Transistors ,DTC143ZSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TUA
Digital Transistors ,DTA114TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTA115TCA
Digital Transistors ,DTA115TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144TSA
Digital Transistors ,DTA144TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC124EM
Digital Transistors ,DTC124EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA113ZCA
Digital Transistors ,DTA113ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in