| Product number: | QD-DD159N11A604CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTC144EM |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 100MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-723 |
| Description: | Digital Transistors ,DTC144EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTC113ZM
Digital Transistors ,DTC113ZM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114EM
Digital Transistors ,DTC114EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143ZM
Digital Transistors ,DTC143ZM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC144TM
Digital Transistors ,DTC144TM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC124EM
Digital Transistors ,DTC124EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143XM
Digital Transistors ,DTC143XM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114YM
Digital Transistors ,DTC114YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC123YM
Digital Transistors ,DTC123YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143EM
Digital Transistors ,DTC143EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-723
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTC124EE
Digital Transistors ,DTC124EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144EE
Digital Transistors ,DTA144EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114TUA
Digital Transistors ,DTA114TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTD113ZUA
Digital Transistors ,DTD113ZUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123JKA
Digital Transistors ,DTC123JKA ,N*P ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA113ZM
Digital Transistors ,DTA113ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123YCA
Digital Transistors ,DTA123YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

TSA114TNND03
Digital Transistors ,TSA114TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC144TCA
Digital Transistors ,DTC144TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114YE
Digital Transistors ,DTC114YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144ECA
Digital Transistors ,DTA144ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TM
Digital Transistors ,DTA143TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTA144TCA
Digital Transistors ,DTA144TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC123JCA
Digital Transistors ,DTC123JCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA124ESA
Digital Transistors ,DTA124ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143XM
Digital Transistors ,DTA143XM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in