| Product number: | QD-DD168N32A502CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTD113ZUA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 500mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-323 |
| Description: | Digital Transistors ,DTD113ZUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

DTA123YCA
Digital Transistors ,DTA123YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA144EM
Digital Transistors ,DTA144EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114WE
Digital Transistors ,DTC114WE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TUA
Digital Transistors ,DTA143TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YM
Digital Transistors ,DTC123YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA115TUA
Digital Transistors ,DTA115TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA113ZUA
Digital Transistors ,DTA113ZUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143ZUA
Digital Transistors ,DTC143ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTC143ZM
Digital Transistors ,DTC143ZM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114EM
Digital Transistors ,DTC114EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144ECA
Digital Transistors ,DTA144ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

TSA143ENND03
Digital Transistors ,TSA143ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA144EKA
Digital Transistors ,DTA144EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC123YCA
Digital Transistors ,DTC123YCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA124EUA
Digital Transistors ,DTA124EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in