| Product number: | QT-TQT194N50VC02061101CJR |
| Manufacturer Product Number: | 2SC2412 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 50V |
| Base Voltage(VCBO) : | 60V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SC2412 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23,BR |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XR
$0.000000 More

2SC5343
Bipolar Transistors ,2SC5343 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XR
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-323,L5
$0.000000 More

MMST4403
Bipolar Transistors ,MMST4403 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.000000 More

KSA1182
Bipolar Transistors ,KSA1182 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,150mW ,500mA ,SOT-23,F10
$0.000000 More

BCW61
Bipolar Transistors ,BCW61 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 32V ,250mW ,100mA ,SOT-23,BC
$0.000000 More

2SC4618
Bipolar Transistors ,2SC4618 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,150mW ,50mA ,SOT-523,AP
$0.000000 More

BC807W
Bipolar Transistors ,BC807W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-323,5A
$0.000000 More

BC857W
Bipolar Transistors ,BC857W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3E
$0.000000 More

2SC3437
Bipolar Transistors ,2SC3437 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 40V ,150mW ,200mA ,SOT-23,CHR
$0.000000 More

2SC3052
Bipolar Transistors ,2SC3052 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,200mA ,SOT-23,LG
$0.000000 More

2SC4098
Bipolar Transistors ,2SC4098 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,50mA ,SOT-323,AN
$0.000000 More

BCP55
Bipolar Transistors ,BCP55 ,NPN ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

BC858W
Bipolar Transistors ,BC858W ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3J
$0.000000 More

BC817
Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6B
$0.000000 More

M8550
Bipolar Transistors ,M8550 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23
$0.000000 More

PZTA92
Bipolar Transistors ,PZTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

CJ818B
Bipolar Transistors ,CJ818B ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,350mW ,3000mA ,SOT-23-6L
$0.000000 More

2SA1585
Bipolar Transistors ,2SA1585 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 20V ,350mW ,2000mA ,SOT-23,AE
$0.000000 More

2SA1013
Bipolar Transistors ,2SA1013 ,PNP ,VCEO:160V ,VCBO: 160V ,900mW ,1000mA ,TO-92L,O
$0.000000 More

PZTA56
Bipolar Transistors ,PZTA56 ,PNP ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,1000mW ,500mA ,SOT-223
$0.000000 More

BFS20
Bipolar Transistors ,BFS20 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 30V ,250mW ,25mA ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in