| Product number: | QT-TQT194N50VC02061101CJS |
| Manufacturer Product Number: | 2SC2412 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 50V |
| Base Voltage(VCBO) : | 60V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SC2412 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23,BS |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XR
$0.000000 More

2SC5343
Bipolar Transistors ,2SC5343 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XR
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XQ
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

2SC1654
Bipolar Transistors ,2SC1654 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,150mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

MMBT2907
Bipolar Transistors ,MMBT2907 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,250mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1585
Bipolar Transistors ,2SA1585 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 20V ,350mW ,2000mA ,SOT-23,AE
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XR
$0.000000 More

2SA2018
Bipolar Transistors ,2SA2018 ,PNP ,VCEO:12V ,VCBO: 15V ,150mW ,500mA ,SOT-523
$0.000000 More

BCW68
Bipolar Transistors ,BCW68 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 60V ,330mW ,800mA ,SOT-23,DG
$0.000000 More

BC847W
Bipolar Transistors ,BC847W ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1E
$0.000000 More

2SA1162
Bipolar Transistors ,2SA1162 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,150mA ,SOT-23,SY
$0.000000 More

MMBT2222AT
Bipolar Transistors ,MMBT2222AT ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 75V ,150mW ,600mA ,SOT-523
$0.000000 More

BC817
Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6B
$0.000000 More

2SC4180
Bipolar Transistors ,2SC4180 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,150mW ,50mA ,SOT-323,D18
$0.000000 More

PZT3906
Bipolar Transistors ,PZT3906 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

BC857T
Bipolar Transistors ,BC857T ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,3F
$0.000000 More

2SA1298
Bipolar Transistors ,2SA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23.IO
$0.000000 More

2SC4738
Bipolar Transistors ,2SC4738 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-523,LY
$0.000000 More

MMBT3906T
Bipolar Transistors ,MMBT3906T ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,150mW ,200mA ,SOT-523
$0.000000 More

2SA1162
Bipolar Transistors ,2SA1162 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,150mA ,SOT-23,SG
$0.000000 More

FMMT593
Bipolar Transistors ,FMMT593 ,PNP ,VCEO:100V ,VCBO: 120V ,250mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1774
Bipolar Transistors ,2SA1774 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-523,FS
$0.000000 More

2SC4180
Bipolar Transistors ,2SC4180 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,150mW ,50mA ,SOT-323,D17
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in