| Product number: | QT-TQT263N20VC03022401CJ |
| Manufacturer Product Number: | 2SC5345 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 20V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 300mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SC5345 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 30V ,300mW ,20mA ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-02

KTC3879
Bipolar Transistors ,KTC3879 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,150mW ,50mA ,SOT-23,RY
$0.000000 More

KTA2015
Bipolar Transistors ,KTA2015 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,ZO
$0.000000 More

CZT32C
Bipolar Transistors ,CZT32C ,PNP ,VCEO:100V ,VCBO: 100V ,1000mW ,3000mA ,SOT-223
$0.000000 More

2SC4098
Bipolar Transistors ,2SC4098 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,50mA ,SOT-323,AQ
$0.000000 More

2SC5658
Bipolar Transistors ,2SC5658 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-723,FR
$0.000000 More

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WQ1
$0.000000 More

BCX19
Bipolar Transistors ,BCX19 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,225mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4180
Bipolar Transistors ,2SC4180 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,150mW ,50mA ,SOT-323,D15
$0.000000 More

2SA1298
Bipolar Transistors ,2SA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23.IO
$0.000000 More

KTC4076
Bipolar Transistors ,KTC4076 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,WO
$0.000000 More

3DK2222A
Bipolar Transistors ,3DK2222A ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 75V ,225mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCW61
Bipolar Transistors ,BCW61 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 32V ,250mW ,100mA ,SOT-23,BC
$0.000000 More

2SC1654
Bipolar Transistors ,2SC1654 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,150mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4116
Bipolar Transistors ,2SC4116 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-323,LY
$0.000000 More

S9012
Bipolar Transistors ,S9012 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4081
Bipolar Transistors ,2SC4081 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,BR
$0.000000 More

2SA1013
Bipolar Transistors ,2SA1013 ,PNP ,VCEO:160V ,VCBO: 160V ,900mW ,1000mA ,TO-92L,O
$0.000000 More

2SD2114
Bipolar Transistors ,2SD2114 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 25V ,250mW ,500mA ,SOT-23,BBW
$0.000000 More

2SA1576A
Bipolar Transistors ,2SA1576A ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,FQ
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in