| Product number: | QT-TQT270N50VC05010318CJ |
| Manufacturer Product Number: | 2SC6114 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 50V |
| Base Voltage(VCBO) : | 50V |
| Power Disspation : | 150mW |
| package : | SOT-923 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SC6114 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-923 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-02

S8550
Bipolar Transistors ,S8550 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

KTD1304
Bipolar Transistors ,KTD1304 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 25V ,200mW ,300mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC847T
Bipolar Transistors ,BC847T ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,1E
$0.000000 More

2SB624
Bipolar Transistors ,2SB624 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,BV4
$0.000000 More

2SD602
Bipolar Transistors ,2SD602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WR1
$0.000000 More

BC846W
Bipolar Transistors ,BC846W ,NPN ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1A
$0.000000 More

BC847T
Bipolar Transistors ,BC847T ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,1F
$0.000000 More

2SA812
Bipolar Transistors ,2SA812 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23,M7
$0.000000 More

BCP69
Bipolar Transistors ,BCP69 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

2SA1577
Bipolar Transistors ,2SA1577 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-323,HR
$0.000000 More

2SD1781
Bipolar Transistors ,2SD1781 ,NPN ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23,AFQ
$0.000000 More

2SC4215
Bipolar Transistors ,2SC4215 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,100mW ,20mA ,SOT-323,QO
$0.000000 More

BCP55
Bipolar Transistors ,BCP55 ,NPN ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

BC847W
Bipolar Transistors ,BC847W ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1F
$0.000000 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1F
$0.000000 More

2SC5585
Bipolar Transistors ,2SC5585 ,NPN ,VCEO:12V ,VCBO: 15V ,150mW ,500mA ,SOT-523
$0.000000 More

BC848
Bipolar Transistors ,BC848 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1J
$0.000000 More

BC846
Bipolar Transistors ,BC846 ,NPN ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1B
$0.000000 More

2SB1218A
Bipolar Transistors ,2SB1218A ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 45V ,150mW ,100mA ,SOT-323,BR1
$0.000000 More

KTC4075
Bipolar Transistors ,KTC4075 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-23,LBL
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in