| Product number: | QT-TQT278N15VC03011701CJD |
| Manufacturer Product Number: | 2SD1306 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 15V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 150mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD1306 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,150mW ,700mA ,SOT-23,ND |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAQ
$0.000000 More

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAR
$0.000000 More

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAS
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-22

MMBT4403
Bipolar Transistors ,MMBT4403 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,300mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1611
Bipolar Transistors ,2SA1611 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,M6
$0.000000 More

2SA1162
Bipolar Transistors ,2SA1162 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,150mA ,SOT-23,SO
$0.000000 More

2SC1654
Bipolar Transistors ,2SC1654 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,150mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1235A
Bipolar Transistors ,2SA1235A ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-23,M.F
$0.000000 More

2SC3052
Bipolar Transistors ,2SC3052 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,200mA ,SOT-23,LE
$0.000000 More

A733
Bipolar Transistors ,A733 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

FMMT591
Bipolar Transistors ,FMMT591 ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 80V ,250mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

C1815
Bipolar Transistors ,C1815 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCP69
Bipolar Transistors ,BCP69 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

KTC3875
Bipolar Transistors ,KTC3875 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,ALY
$0.000000 More

MMBT3904SL
Bipolar Transistors ,MMBT3904SL ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,100mW ,200mA ,SOT-923
$0.000000 More

MMBT2222AT
Bipolar Transistors ,MMBT2222AT ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 75V ,150mW ,600mA ,SOT-523
$0.000000 More

KTA1298
Bipolar Transistors ,KTA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,IO
$0.000000 More

BCP56
Bipolar Transistors ,BCP56 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 100V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

PZTA06
Bipolar Transistors ,PZTA06 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,1000mW ,500mA ,SOT-223
$0.000000 More

BCP68
Bipolar Transistors ,BCP68 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC6114
Bipolar Transistors ,2SC6114 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-923
$0.000000 More

2SC2712
Bipolar Transistors ,2SC2712 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,LG
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in