| Product number: | QT-TQT278N15VC03011701CJE |
| Manufacturer Product Number: | 2SD1306 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 15V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 150mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD1306 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,150mW ,700mA ,SOT-23,NE |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAQ
$0.000000 More

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAR
$0.000000 More

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAS
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

MMBTA55
Bipolar Transistors ,MMBTA55 ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,225mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4081
Bipolar Transistors ,2SC4081 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,BR
$0.000000 More

2SA1579
Bipolar Transistors ,2SA1579 ,PNP ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,100mW ,50mA ,SOT-323,RS
$0.000000 More

MMSTA92
Bipolar Transistors ,MMSTA92 ,PNP ,VCEO:305V ,VCBO: 310V ,200mW ,200mA ,SOT-323
$0.000000 More

2SC2712
Bipolar Transistors ,2SC2712 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,LG
$0.000000 More

PZTA92
Bipolar Transistors ,PZTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

MMBT4403
Bipolar Transistors ,MMBT4403 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,300mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

SS8550
Bipolar Transistors ,SS8550 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,1500mA ,SOT-323
$0.000000 More

S8050
Bipolar Transistors ,S8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

FMMT593
Bipolar Transistors ,FMMT593 ,PNP ,VCEO:100V ,VCBO: 120V ,250mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC858
Bipolar Transistors ,BC858 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3L
$0.000000 More

BCP53
Bipolar Transistors ,BCP53 ,PNP ,VCEO:80V ,VCBO: 100V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

2PD601AW
Bipolar Transistors ,2PD601AW ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-323,6F
$0.000000 More

PZTA06
Bipolar Transistors ,PZTA06 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,1000mW ,500mA ,SOT-223
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XQ
$0.000000 More

MMBT2222
Bipolar Transistors ,MMBT2222 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 75V ,250mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4215
Bipolar Transistors ,2SC4215 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,100mW ,20mA ,SOT-323,QR
$0.000000 More

A733
Bipolar Transistors ,A733 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

S9014
Bipolar Transistors ,S9014 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.007228 More

2SC4081
Bipolar Transistors ,2SC4081 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,BS
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in