| Product number: | QT-TQT293N32VC01061201CJR |
| Manufacturer Product Number: | 2SD1781 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 32V |
| Base Voltage(VCBO) : | 40V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD1781 ,NPN ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23,AFR |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

2SA1313
Bipolar Transistors ,2SA1313 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,ACY
$0.000000 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More

PZT3906
Bipolar Transistors ,PZT3906 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

2SD596
Bipolar Transistors ,2SD596 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,1
$0.000000 More

BC858
Bipolar Transistors ,BC858 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3L
$0.000000 More

2SC3437
Bipolar Transistors ,2SC3437 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 40V ,150mW ,200mA ,SOT-23,CHO
$0.000000 More

KST10
Bipolar Transistors ,KST10 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,350mW ,40mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SB624
Bipolar Transistors ,2SB624 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,BV3
$0.000000 More

2SD596
Bipolar Transistors ,2SD596 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,DV2
$0.000000 More

2SA1013
Bipolar Transistors ,2SA1013 ,PNP ,VCEO:160V ,VCBO: 160V ,900mW ,1000mA ,TO-92MOD,R
$0.000000 More

D882
Bipolar Transistors ,D882 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,1500mW ,30000mA ,SOT-223,GR
$0.000000 More

KTC3265
Bipolar Transistors ,KTC3265 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,EY
$0.000000 More

MMST5551
Bipolar Transistors ,MMST5551 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.000000 More

B772
Bipolar Transistors ,B772 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,1250mW ,3000mA ,SOT-223,R
$0.000000 More

M8050
Bipolar Transistors ,M8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23
$0.000000 More

MMBT1616
Bipolar Transistors ,MMBT1616 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,750mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

KTC4075
Bipolar Transistors ,KTC4075 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-23,LO
$0.000000 More

FMMT449
Bipolar Transistors ,FMMT449 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 50V ,200mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

MMBT3906
Bipolar Transistors ,MMBT3906 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,200mW ,200mA ,SOT-23
$0.006506 More

2SC2712
Bipolar Transistors ,2SC2712 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,LG
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in