| Product number: | QT-TQT308N20VC04170501CJW |
| Manufacturer Product Number: | 2SD2114 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 20V |
| Base Voltage(VCBO) : | 25V |
| Power Disspation : | 250mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD2114 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 25V ,250mW ,500mA ,SOT-23,BBW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

2SC4215
Bipolar Transistors ,2SC4215 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,100mW ,20mA ,SOT-323,QO
$0.000000 More

2SA1577
Bipolar Transistors ,2SA1577 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-323,HP
$0.000000 More

BC858
Bipolar Transistors ,BC858 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3K
$0.000000 More

MMBT3904T
Bipolar Transistors ,MMBT3904T ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,150mW ,200mA ,SOT-523
$0.011728 More

2SD0602A
Bipolar Transistors ,2SD0602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More

BC808
Bipolar Transistors ,BC808 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,300mW ,800mA ,SOT-23,5G
$0.000000 More

2SC2859
Bipolar Transistors ,2SC2859 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,150mW ,500mA ,SOT-23,WY
$0.000000 More

BC818
Bipolar Transistors ,BC818 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,300mW ,500mA ,SOT-23,6E
$0.000000 More

2SA1611
Bipolar Transistors ,2SA1611 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,M7
$0.000000 More

2SA2029
Bipolar Transistors ,2SA2029 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-723,FQ
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-323,L6
$0.000000 More

BC847T
Bipolar Transistors ,BC847T ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,1E
$0.000000 More

B772
Bipolar Transistors ,B772 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,1250mW ,3000mA ,SOT-223,R
$0.000000 More

2SC4097
Bipolar Transistors ,2SC4097 ,NPN ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-323,CP
$0.000000 More

BC846W
Bipolar Transistors ,BC846W ,NPN ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1B
$0.000000 More

C1815
Bipolar Transistors ,C1815 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

D882
Bipolar Transistors ,D882 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 40V ,1500mW ,30000mA ,SOT-223,O
$0.000000 More

FMMT593
Bipolar Transistors ,FMMT593 ,PNP ,VCEO:100V ,VCBO: 120V ,250mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-323,L5
$0.000000 More

2SD1306
Bipolar Transistors ,2SD1306 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,150mW ,700mA ,SOT-23,NE
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in