| Product number: | QT-TQT322N25VC03061701CJ4 |
| Manufacturer Product Number: | 2SD596 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 25V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD596 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,DV4 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WQ1
$0.000000 More

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WR1
$0.000000 More

2SD602
Bipolar Transistors ,2SD602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WR1
$0.000000 More

2SD602
Bipolar Transistors ,2SD602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WS1
$0.000000 More

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WS1
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-22

S9014
Bipolar Transistors ,S9014 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.007228 More

2SB1218A
Bipolar Transistors ,2SB1218A ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 45V ,150mW ,100mA ,SOT-323,BQ1
$0.000000 More

2SA1832
Bipolar Transistors ,2SA1832 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,100mW ,150mA ,SOT-523,SG
$0.000000 More

KTC3265
Bipolar Transistors ,KTC3265 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,EO
$0.000000 More

2SC2712
Bipolar Transistors ,2SC2712 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,LL
$0.000000 More

M8050
Bipolar Transistors ,M8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCP69
Bipolar Transistors ,BCP69 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

2SC4081
Bipolar Transistors ,2SC4081 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,BR
$0.000000 More

BC857
Bipolar Transistors ,BC857 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3G
$0.000000 More

PZT4401
Bipolar Transistors ,PZT4401 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,1000mW ,600mA ,SOT-223
$0.000000 More

CJ818B
Bipolar Transistors ,CJ818B ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,350mW ,3000mA ,SOT-23-6L
$0.000000 More

SS8550
Bipolar Transistors ,SS8550 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,1500mA ,SOT-23
$0.000916 More

KTC3875
Bipolar Transistors ,KTC3875 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,ALG
$0.000000 More

2SA1577
Bipolar Transistors ,2SA1577 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-323,HQ
$0.000000 More

MMST2907A
Bipolar Transistors ,MMST2907A ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.011728 More

KTC4077
Bipolar Transistors ,KTC4077 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,100mW ,100mA ,SOT-323,DGR
$0.000000 More

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAR
$0.000000 More

C945
Bipolar Transistors ,C945 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCW61
Bipolar Transistors ,BCW61 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 32V ,250mW ,100mA ,SOT-23,BB
$0.000000 More

BC807W
Bipolar Transistors ,BC807W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-323,5A
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in