| Product number: | QT-TQT407N45VC05060501CJB |
| Manufacturer Product Number: | BC817 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 45V |
| Base Voltage(VCBO) : | 50V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6B |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

S9014
Bipolar Transistors ,S9014 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.007228 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1F
$0.000000 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1G
$0.000000 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1E
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

BCP68
Bipolar Transistors ,BCP68 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,25
$0.000000 More

2SA1585
Bipolar Transistors ,2SA1585 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 20V ,350mW ,2000mA ,SOT-23,AEQ
$0.000000 More

2SC2411
Bipolar Transistors ,2SC2411 ,NPN ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1585
Bipolar Transistors ,2SA1585 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 20V ,350mW ,2000mA ,SOT-23,R
$0.000000 More

MMBTA44
Bipolar Transistors ,MMBTA44 ,NPN ,VCEO:400V ,VCBO: 500V ,350mW ,200mA ,SOT-23
$0.000000 More

FMMT493
Bipolar Transistors ,FMMT493 ,NPN ,VCEO:100V ,VCBO: 120V ,250mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

KTC3875
Bipolar Transistors ,KTC3875 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-23,ALO
$0.000000 More

BCP51
Bipolar Transistors ,BCP51 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 45V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

2SC1654
Bipolar Transistors ,2SC1654 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,150mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

PZTA92
Bipolar Transistors ,PZTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

S9015W
Bipolar Transistors ,S9015W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-323
$0.000000 More

KTA1504
Bipolar Transistors ,KTA1504 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,150mA ,SOT-23,ASG
$0.000000 More

KTA2014
Bipolar Transistors ,KTA2014 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,100mW ,150mA ,SOT-323,SY
$0.000000 More

BC857T
Bipolar Transistors ,BC857T ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,3E
$0.000000 More

KTC3876
Bipolar Transistors ,KTC3876 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WO
$0.000000 More

MMBTA92
Bipolar Transistors ,MMBTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,300mW ,300mA ,SOT-23
$0.016144 More

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WQ1
$0.000000 More

2SD602
Bipolar Transistors ,2SD602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WQ1
$0.000000 More

2SA1586
Bipolar Transistors ,2SA1586 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,100mW ,150mA ,SOT-323,SY
$0.000000 More

KTC4076
Bipolar Transistors ,KTC4076 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,WO
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in