| Product number: | QT-TQT407N45VC05060501CJC |
| Manufacturer Product Number: | BC817 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 45V |
| Base Voltage(VCBO) : | 50V |
| Power Disspation : | 200mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6C |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

S9014
Bipolar Transistors ,S9014 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.007228 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1F
$0.000000 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1G
$0.000000 More

BC847
Bipolar Transistors ,BC847 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1E
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

BCX19
Bipolar Transistors ,BCX19 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,225mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

PZTA06
Bipolar Transistors ,PZTA06 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,1000mW ,500mA ,SOT-223
$0.000000 More

2SC4098
Bipolar Transistors ,2SC4098 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,50mA ,SOT-323,AQ
$0.000000 More

2SD602A
Bipolar Transistors ,2SD602A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,500mA ,SOT-23,XS
$0.000000 More

S9018
Bipolar Transistors ,S9018 ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCP68
Bipolar Transistors ,BCP68 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

2SC5345
Bipolar Transistors ,2SC5345 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 30V ,300mW ,20mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SD596
Bipolar Transistors ,2SD596 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,DV3
$0.000000 More

BC857T
Bipolar Transistors ,BC857T ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,3G
$0.000000 More

2SC2715
Bipolar Transistors ,2SC2715 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,350mW ,50mA ,SOT-23,RR1
$0.000000 More

BCW68
Bipolar Transistors ,BCW68 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 60V ,330mW ,800mA ,SOT-23,DG
$0.000000 More

MMBT3904M
Bipolar Transistors ,MMBT3904 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,100mW ,200mA ,SOT-723,1N
$0.014073 More

MMBTA06
Bipolar Transistors ,MMBTA06 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

MMST2907A
Bipolar Transistors ,MMST2907A ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.011728 More

S8050
Bipolar Transistors ,S8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

MMBT3904
Bipolar Transistors ,MMBT3904 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-23
$0.006506 More

KTA2015
Bipolar Transistors ,KTA2015 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,ZY
$0.000000 More

BCW66H
Bipolar Transistors ,BCW66H ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 75V ,200mW ,800mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1611
Bipolar Transistors ,2SA1611 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,M7
$0.000000 More

2SA1235A
Bipolar Transistors ,2SA1235A ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-23,M.F
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in