| Product number: | QT-TQT606N30VC06010401CJY |
| Manufacturer Product Number: | KTC3879 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 30V |
| Base Voltage(VCBO) : | 35V |
| Power Disspation : | 150mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,KTC3879 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,150mW ,50mA ,SOT-23,RY |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-22

2SD1757K
Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAR
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

BF823
Bipolar Transistors ,BF823 ,PNP ,VCEO:250V ,VCBO: 250V ,250mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SB1116
Bipolar Transistors ,2SB1116 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,350mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

BCW61
Bipolar Transistors ,BCW61 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 32V ,250mW ,100mA ,SOT-23,BB
$0.000000 More

2SC5343
Bipolar Transistors ,2SC5343 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1611
Bipolar Transistors ,2SA1611 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,M4
$0.000000 More

MMST5401
Bipolar Transistors ,MMST5401 ,PNP ,VCEO:150V ,VCBO: 160V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.000000 More

BC817
Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6B
$0.000000 More

BCW61
Bipolar Transistors ,BCW61 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 32V ,250mW ,100mA ,SOT-23,BC
$0.000000 More

BC847W
Bipolar Transistors ,BC847W ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1F
$0.000000 More

BC857T
Bipolar Transistors ,BC857T ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-523,3F
$0.000000 More

2SC4617
Bipolar Transistors ,2SC4617 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-523,BR
$0.000000 More

M8050
Bipolar Transistors ,M8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,800mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1832
Bipolar Transistors ,2SA1832 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,100mW ,150mA ,SOT-523,SY
$0.000000 More

KTA1298
Bipolar Transistors ,KTA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,IY
$0.000000 More

KTC3876
Bipolar Transistors ,KTC3876 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WO
$0.000000 More

PZTA92
Bipolar Transistors ,PZTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

MMST3904
Bipolar Transistors ,MMST3904 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-323
$0.011728 More

STD123S
Bipolar Transistors ,STD123S ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 20V ,350mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in