| Product number: | QT-TQT607N50VC02141101CJY |
| Manufacturer Product Number: | KTC4075 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 50V |
| Base Voltage(VCBO) : | 60V |
| Power Disspation : | 100mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,KTC4075 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-23,LY |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-22

BCP52
Bipolar Transistors ,BCP52 ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

KTC4076
Bipolar Transistors ,KTC4076 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,WO
$0.000000 More

BC848W
Bipolar Transistors ,BC848W ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1K
$0.000000 More

2SC2411
Bipolar Transistors ,2SC2411 ,NPN ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC858W
Bipolar Transistors ,BC858W ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3J
$0.000000 More

2SC5345
Bipolar Transistors ,2SC5345 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 30V ,300mW ,20mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC817
Bipolar Transistors ,BC817 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,6C
$0.000000 More

KTA2015
Bipolar Transistors ,KTA2015 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,100mW ,500mA ,SOT-323,ZY
$0.000000 More

BC807W
Bipolar Transistors ,BC807W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-323,5A
$0.000000 More

KTA2014
Bipolar Transistors ,KTA2014 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,100mW ,150mA ,SOT-323,SY
$0.000000 More

MMBT4403
Bipolar Transistors ,MMBT4403 ,PNP ,VCEO:40V ,VCBO: 40V ,300mW ,600mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC856W
Bipolar Transistors ,BC856W ,PNP ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3A
$0.000000 More

BC857
Bipolar Transistors ,BC857 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3E
$0.000000 More

S9013
Bipolar Transistors ,S9013 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

C945
Bipolar Transistors ,C945 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SB624
Bipolar Transistors ,2SB624 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,B
$0.000000 More

2SC1623
Bipolar Transistors ,2SC1623 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC5658
Bipolar Transistors ,2SC5658 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-723,FQ
$0.000000 More

2SA1036
Bipolar Transistors ,2SA1036 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-23,HQ
$0.000000 More

MMBTA92
Bipolar Transistors ,MMBTA92 ,PNP ,VCEO:300V ,VCBO: 300V ,300mW ,300mA ,SOT-23
$0.016144 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in