| Product number: | QT-TQT649N40VC02140218CJ |
| Manufacturer Product Number: | MMBT3904SL |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 40V |
| Base Voltage(VCBO) : | 60V |
| Power Disspation : | 100mW |
| package : | SOT-923 |
| Description: | Bipolar Transistors ,MMBT3904SL ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,100mW ,200mA ,SOT-923 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

2SD1782
Bipolar Transistors ,2SD1782 ,NPN ,VCEO:80V ,VCBO: 80V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AJQ
$0.000000 More

2SC5344
Bipolar Transistors ,2SC5344 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,FAO
$0.000000 More

MMBTA43
Bipolar Transistors ,MMBTA43 ,NPN ,VCEO:200V ,VCBO: 200V ,350mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

BC856
Bipolar Transistors ,BC856 ,PNP ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3B
$0.000000 More

2SC4617
Bipolar Transistors ,2SC4617 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-523,BQ
$0.000000 More

BC807
Bipolar Transistors ,BC807 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,300mW ,500mA ,SOT-23,5A
$0.000000 More

MMST3904
Bipolar Transistors ,MMST3904 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-323
$0.011728 More

KTD1304
Bipolar Transistors ,KTD1304 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 25V ,200mW ,300mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1298
Bipolar Transistors ,2SA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23.IY
$0.000000 More

2SA1313
Bipolar Transistors ,2SA1313 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,200mW ,500mA ,SOT-23,ACO
$0.000000 More

BC857W
Bipolar Transistors ,BC857W ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3G
$0.000000 More

STD123S
Bipolar Transistors ,STD123S ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 20V ,350mW ,1000mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC5658
Bipolar Transistors ,2SC5658 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,100mW ,150mA ,SOT-723,FR
$0.000000 More

BFS20
Bipolar Transistors ,BFS20 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 30V ,250mW ,25mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4177
Bipolar Transistors ,2SC4177 ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,L4
$0.000000 More

2SC4098
Bipolar Transistors ,2SC4098 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,200mW ,50mA ,SOT-323,AN
$0.000000 More

BCP52
Bipolar Transistors ,BCP52 ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

BC846W
Bipolar Transistors ,BC846W ,NPN ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,150mW ,100mA ,SOT-323,1A
$0.000000 More

2SD1819A
Bipolar Transistors ,2SD1819A ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,ZQ
$0.000000 More

CZT31C
Bipolar Transistors ,CZT31C ,NPN ,VCEO:100V ,VCBO: 100V ,1000mW ,3000mA ,SOT-223
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in