| Product number: | QT-TQT669N25VC03250401CJ |
| Manufacturer Product Number: | MMBTH10 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 25V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 225mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,MMBTH10 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,225mW ,50mA ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-13

2SA1579
Bipolar Transistors ,2SA1579 ,PNP ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,100mW ,50mA ,SOT-323,RS
$0.000000 More

2SA1576A
Bipolar Transistors ,2SA1576A ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,150mA ,SOT-323,FS
$0.000000 More

2SA1036
Bipolar Transistors ,2SA1036 ,PNP ,VCEO:32V ,VCBO: 40V ,200mW ,500mA ,SOT-23,HQ
$0.000000 More

2SC2715
Bipolar Transistors ,2SC2715 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,350mW ,50mA ,SOT-23,RR1
$0.000000 More

S9014W
Bipolar Transistors ,S9014W ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-323
$0.000000 More

2SC1654
Bipolar Transistors ,2SC1654 ,NPN ,VCEO:160V ,VCBO: 180V ,150mW ,50mA ,SOT-23
$0.000000 More

KTC3876
Bipolar Transistors ,KTC3876 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WY
$0.000000 More

MMST2907A
Bipolar Transistors ,MMST2907A ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,200mW ,600mA ,SOT-323
$0.011728 More

2SA1611
Bipolar Transistors ,2SA1611 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,100mA ,SOT-323,M5
$0.000000 More

2SA1013
Bipolar Transistors ,2SA1013 ,PNP ,VCEO:160V ,VCBO: 160V ,500mW ,1000mA ,SOT-89-3L,R
$0.000000 More

BC856W
Bipolar Transistors ,BC856W ,PNP ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,150mW ,100mA ,SOT-323,3A
$0.000000 More

BC857
Bipolar Transistors ,BC857 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,200mW ,100mA ,SOT-23,3F
$0.000000 More

BCP54
Bipolar Transistors ,BCP54 ,NPN ,VCEO:45V ,VCBO: 45V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,16
$0.000000 More

2SA1774
Bipolar Transistors ,2SA1774 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-523,FS
$0.000000 More

BC846
Bipolar Transistors ,BC846 ,NPN ,VCEO:65V ,VCBO: 80V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1A
$0.000000 More

MMST3904
Bipolar Transistors ,MMST3904 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,200mW ,200mA ,SOT-323
$0.011728 More

2SA2029
Bipolar Transistors ,2SA2029 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,150mW ,150mA ,SOT-723,FS
$0.000000 More

MMBT5401
Bipolar Transistors ,MMBT5401 ,PNP ,VCEO:150V ,VCBO: 160V ,300mW ,600mA ,SOT-23
$0.009156 More

S8050
Bipolar Transistors ,S8050 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 40V ,300mW ,500mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SC4180
Bipolar Transistors ,2SC4180 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,150mW ,50mA ,SOT-323,D18
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in