✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-130RF1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F130RE04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 130Ω(130R) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,130R ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

CRW0612J120KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,120K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F19R6P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,19.6R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F169RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,169R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K58P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.58K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F160KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,160K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F120RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,120R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F174RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,174R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F115KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,115K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F118RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,118R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M30P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F140KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,140K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F102KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,102K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J180RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,180R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F20K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,20K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K47P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.47K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F17K8P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,17.8K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10K7P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.7K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K7P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.7K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F15R4P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,15.4R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F17K4P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,17.4K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in