✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-130RJ1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020J130RE04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 130Ω(130R) |
| Resistance Tolerance : | ±5% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,130R ,5% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-18

CRW0612F147KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,147K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R00P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F113RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,113R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F220KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,220K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F133RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,133R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F143RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,143R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R30P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R30P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F143KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,143K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J12R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,12R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F180RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,180R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J220KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,220K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F21K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,21K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J10R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,10R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F120KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,120K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F210KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,210K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K07P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.07K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J18R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,18R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F20K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,20K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F20R5P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,20.5R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in