✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-24K9F1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F24K9E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 24.9KΩ(24.9KR) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,24.9K ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-09

CRW0612J1K50P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.5K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R80P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F102KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,102K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1K60P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.6K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F127KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,127K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K30P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.3K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R30P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J13R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,13R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J220KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,220K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F205KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,205K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12R1P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.1R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M00P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1K60P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.6K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F162RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,162R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F187KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,187K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J10K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,10K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K60P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.6K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in