✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-3K00J1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020J3K00E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 3KΩ(3KR) |
| Resistance Tolerance : | ±5% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,3K ,5% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-15

CRW0612F10M0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10M ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K13P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.13K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F110RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,110R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F205RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,205R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J20R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,20R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F15K4P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,15.4K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10M0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10M ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R20P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.2R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J130RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,130R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F107RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,107R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R30P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F18R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,18R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K60P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.6K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F147KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,147K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F21K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,21K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F15R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,15R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J18R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,18R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K00P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J120RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,120R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F124RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,124R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in