✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-3K48F1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F3K48E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 3.48KΩ(3.48KR) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,3.48K ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-06

CRW0612J13R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,13R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J11R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,11R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F120RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,120R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F160KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,160K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J180RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,180R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F150KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,150K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F137KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,137K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F205RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,205R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J130KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,130K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F187KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,187K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M30P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.3M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R20P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.2R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F169KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,169K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F205KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,205K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J180KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,180K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F16R5P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,16.5R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F200KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,200K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F162RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,162R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F178RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,178R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in