The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J120VD59A23M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF120CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 120V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 193V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 1.04A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):120V ,VC@IPP:193V ,IPP-1.04A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-29
Quantity
Unit Price
5
$0.109662
20
$0.087730
100
$0.067990
300
$0.046058
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMF6.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):6V ,VC@IPP:10.3V ,IPP-19.42A ,IR:400μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF7.5A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):7.5V ,VC@IPP:12.9V ,IPP-31.01A ,IR:100μA ,SOD-123FL ,AP
$0.000000 More
SMF8.5A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8.5V ,VC@IPP:14.4V ,IPP-13.89A ,IR:10μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ85A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):85V ,VC@IPP:137V ,IPP-2.92A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF5.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):5V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-21.74A ,IR:400μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SMCJ100A
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):100V ,VC@IPP:162V ,IPP-9.26A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-SMCJ
$0.000000 More
SMF8.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF11CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):11V ,VC@IPP:18.2V ,IPP-10.99A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF8.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ54CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):54V ,VC@IPP:87.1V ,IPP-4.59A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF7.5A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):7.5V ,VC@IPP:12.9V ,IPP-15.5A ,IR:50μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF180CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):180V ,VC@IPP:292V ,IPP-0.69A(690mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMAJ17CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):17V ,VC@IPP:27.6V ,IPP-14.49A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ6.0A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):6V ,VC@IPP:10.3V ,IPP-38.83A ,IR:800μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF11A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):11V ,VC@IPP:18.2V ,IPP-21.98A ,IR:2.5μA ,SOD-123FL ,AZ
$0.000000 More

4.0SMF60CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):60V ,VC@IPP:96.8V ,IPP-4.14A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,60CL
$0.000000 More
SMF10CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):10V ,VC@IPP:17V ,IPP-11.76A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

5KP18A
UNI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-171.23A ,IR:5μA ,R6/P600 ,SOCAY-5KP
$0.000000 More

4.0SMF45CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-5.5A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,45CL
$0.000000 More
SMAJ15A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):15V ,VC@IPP:24.4V ,IPP-16.39A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in