The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J12V0C20F94M03SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF12CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 12V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 19.9V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 10.05A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-10.05A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-18
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

4.0SMF24A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-10.28A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BZ
$0.000000 More

SMBJ250CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):250V ,VC@IPP:405V ,IPP-1.48A ,IR:5μA ,SMB/DO-214AA ,SOCAY-SMBJ
$0.000000 More

5.0SMDJ58CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-53.95A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB
$0.220846 More

4.0SMF6.0CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):6V ,VC@IPP:10.3V ,IPP-38.83A ,IR:800μA ,SOD-123FL ,6CL
$0.000000 More

5KP20CA
UNI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):20V ,VC@IPP:32.4V ,IPP-154.32A ,IR:5μA ,R6/P600 ,SOCAY-5KP
$0.000000 More
SMAJ16A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):16V ,VC@IPP:26V ,IPP-15.38A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ54CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):54V ,VC@IPP:87.1V ,IPP-4.59A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF8.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF8.0A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-29.41A ,IR:50μA ,SOD-123FL ,AR
$0.000000 More

4.0SMF7.0CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):7V ,VC@IPP:12V ,IPP-33.33A ,IR:200μA ,SOD-123FL ,7CL
$0.000000 More
SMF7.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):7V ,VC@IPP:12V ,IPP-16.67A ,IR:100μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ190A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):190V ,VC@IPP:307.8V ,IPP-1.3A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF43A
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):43V ,VC@IPP:69.4V ,IPP-2.88A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ140CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):140V ,VC@IPP:226.8V ,IPP-1.76A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
5.0SMDJ18CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-172.95A ,IR:10μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TVS
$0.000000 More

4.0SMF16CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):16V ,VC@IPP:26V ,IPP-15.38A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,16CL
$0.000000 More
SMAJ190CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):190V ,VC@IPP:307.8V ,IPP-1.3A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ18A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-13.7A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF8.5CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8.5V ,VC@IPP:14.4V ,IPP-27.78A ,IR:10μA ,SOD-123FL ,8VCL
$0.000000 More

5KP18A
UNI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-171.23A ,IR:5μA ,R6/P600 ,SOCAY-5KP
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in