The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J130VD64A20M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF130CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 130V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 209V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 0.96A(960mA) |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):130V ,VC@IPP:209V ,IPP-0.96A(960mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-19
Quantity
Unit Price
5
$0.109662
20
$0.087730
100
$0.067990
300
$0.046058
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

4.0SMF75CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):75V ,VC@IPP:121V ,IPP-3.3A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,75CL
$0.000000 More
SMF40A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):40V ,VC@IPP:64.5V ,IPP-3.1A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF7.5A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):7.5V ,VC@IPP:12.9V ,IPP-15.5A ,IR:50μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SMBJ24CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-15.42A ,IR:5μA ,SMB/DO-214AA
$0.000000 More

4.0SMF45A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-5.5A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,CV
$0.000000 More
SMF10A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):10V ,VC@IPP:17V ,IPP-11.76A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ54A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):54V ,VC@IPP:87.1V ,IPP-4.59A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
5.0SMDJ40CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):40V ,VC@IPP:64.5V ,IPP-78.29A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB
$0.220846 More
SMAJ150A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):150V ,VC@IPP:243V ,IPP-1.65A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ17CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):17V ,VC@IPP:27.6V ,IPP-14.49A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ80CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):80V ,VC@IPP:129.6V ,IPP-3.09A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

SMDJ5.0CA
BI TVS Diodes ,3000W ,VRWM(V):440V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-326.09A ,IR:1000μA ,SMC/DO-214AB ,-
$0.000000 More
SMAJ100CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):100V ,VC@IPP:162V ,IPP-2.47A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ70CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):70V ,VC@IPP:113V ,IPP-3.54A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF19CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):19V ,VC@IPP:30.6V ,IPP-6.54A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SMCJ58A
UNI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-16.03A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-SMCJ
$0.068234 More
SMAJ8.0CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-29.41A ,IR:50μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

SMBJ300CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):300V ,VC@IPP:486V ,IPP-1.23A ,IR:5μA ,SMB/DO-214AA
$0.042646 More

4.0SMF85A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):85V ,VC@IPP:137V ,IPP-2.92A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,DV
$0.000000 More
SMAJ400A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):400V ,VC@IPP:648V ,IPP-0.62A(620mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in