The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J13V0C23F89M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF13CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 13V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 21.5V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 9.3A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):13V ,VC@IPP:21.5V ,IPP-9.3A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-18
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMF110A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):110V ,VC@IPP:177V ,IPP-1.13A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More

4.0SMF8.5A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8.5V ,VC@IPP:14.4V ,IPP-27.78A ,IR:10μA ,SOD-123FL ,AT
$0.000000 More
SMAJ120A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):120V ,VC@IPP:193V ,IPP-2.07A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF11A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):11V ,VC@IPP:18.2V ,IPP-21.98A ,IR:2.5μA ,SOD-123FL ,AZ
$0.000000 More
SMF180A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):180V ,VC@IPP:292V ,IPP-0.69A(690mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More

TPSMCJ36CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-25.82A ,IR:1μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMCJ
$0.000000 More
SMAJ17CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):17V ,VC@IPP:27.6V ,IPP-14.49A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ180A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):180V ,VC@IPP:291.6V ,IPP-1.37A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF190CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):190V ,VC@IPP:308V ,IPP-0.69A(690mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMAJ300CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):300V ,VC@IPP:486V ,IPP-0.82A(820mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More

4.0SMF19A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):19V ,VC@IPP:30.6V ,IPP-13.08A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BB
$0.000000 More
SMF12CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-10.05A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ80A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):80V ,VC@IPP:129.6V ,IPP-3.09A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ54A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):54V ,VC@IPP:87.1V ,IPP-4.59A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF45CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-2.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ40CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):40V ,VC@IPP:64.5V ,IPP-6.2A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF36A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-3.44A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF58A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-2.14A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF18CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-6.85A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ22A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):22V ,VC@IPP:35.5V ,IPP-11.27A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in