The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J14V0C27F81M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF14CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 14V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 23.2V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 8.62A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):14V ,VC@IPP:23.2V ,IPP-8.62A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-18
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMAJ36A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-6.88A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

TPSMEJ24CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-129A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMEJ
$0.000000 More
SMAJ6.5CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):6.5V ,VC@IPP:11.2V ,IPP-35.71A ,IR:500μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF5.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):5V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-21.74A ,IR:400μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF20CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):20V ,VC@IPP:32.4V ,IPP-6.17A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF18A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-13.7A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BT
$0.000000 More
SMF9.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):9V ,VC@IPP:15.4V ,IPP-12.99A ,IR:5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SMBJ30CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):30V ,VC@IPP:48.4V ,IPP-12.4A ,IR:5μA ,SMB/DO-214AA ,SOCAY-SMBJ
$0.000000 More
SMF30A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):30V ,VC@IPP:48.4V ,IPP-4.13A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF15A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):15V ,VC@IPP:24.4V ,IPP-16.4A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BM
$0.000000 More
SMF40CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):40V ,VC@IPP:64.5V ,IPP-3.1A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

P6KE36CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):30.8V ,VC@IPP:49.9V ,IPP-12.02A ,IR:5μA ,DO-204AC(DO-15) ,SOCAY-P6KE
$0.000000 More

TPSMEJ36A
UNI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-86A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMEJ
$0.000000 More
SMF120A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):120V ,VC@IPP:193V ,IPP-1.04A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More

4.0SMF45A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-5.5A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,CV
$0.000000 More
SMF45A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-2.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF28CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):28V ,VC@IPP:45.4V ,IPP-8.82A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,28CL
$0.000000 More
SMAJ11CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):11V ,VC@IPP:18.2V ,IPP-21.98A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ70A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):70V ,VC@IPP:113V ,IPP-3.54A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF26A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):26V ,VC@IPP:42.1V ,IPP-4.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in