The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J190VD92A07M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF190CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 190V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 308V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 0.69A(690mA) |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):190V ,VC@IPP:308V ,IPP-0.69A(690mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-18
Quantity
Unit Price
5
$0.109662
20
$0.087730
100
$0.067990
300
$0.046058
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMF10A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):10V ,VC@IPP:17V ,IPP-11.76A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF60CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):60V ,VC@IPP:96.8V ,IPP-2.07A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SMCJ64CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):64V ,VC@IPP:103V ,IPP-14.56A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-SMCJ
$0.000000 More

4.0SMF28A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):28V ,VC@IPP:45.4V ,IPP-8.82A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,CG
$0.000000 More
SMAJ10CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):10V ,VC@IPP:17V ,IPP-23.53A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ150CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):150V ,VC@IPP:243V ,IPP-1.65A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF36A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-6.88A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,CP
$0.000000 More
SMAJ400CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):400V ,VC@IPP:648V ,IPP-0.62A(620mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More
SMF40A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):40V ,VC@IPP:64.5V ,IPP-3.1A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
5.0SMDJ33CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):33V ,VC@IPP:53.3V ,IPP-94.75A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TVS
$0.000000 More
SMAJ350A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):350V ,VC@IPP:567V ,IPP-0.71A(710mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More
SMAJ7.0A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):7V ,VC@IPP:12V ,IPP-33.33A ,IR:200μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF26CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):26V ,VC@IPP:42.1V ,IPP-4.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ160CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):160V ,VC@IPP:259V ,IPP-1.54A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF51CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):51V ,VC@IPP:82.4V ,IPP-4.86A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,51CL
$0.000000 More
SMAJ18CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):18V ,VC@IPP:29.2V ,IPP-13.7A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

TPSMCJ24CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-38.56A ,IR:1μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMCJ
$0.000000 More
SMF45A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):45V ,VC@IPP:72.7V ,IPP-2.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF58A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-4.28A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,DE
$0.000000 More
SMF150CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):150V ,VC@IPP:243V ,IPP-0.82A(820mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in