The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J19V0C35F54M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF19CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 19V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 30.6V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 6.54A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):19V ,VC@IPP:30.6V ,IPP-6.54A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-19
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMF36CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-3.44A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF8.5A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8.5V ,VC@IPP:14.4V ,IPP-27.78A ,IR:10μA ,SOD-123FL ,AT
$0.000000 More
SMF5.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):5V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-21.74A ,IR:400μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ64A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):64V ,VC@IPP:103V ,IPP-3.88A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF12A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-10.05A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF7.5CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):7.5V ,VC@IPP:12.9V ,IPP-15.5A ,IR:50μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF51CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):51V ,VC@IPP:82.4V ,IPP-2.43A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF10A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):10V ,VC@IPP:17V ,IPP-11.76A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF170CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):170V ,VC@IPP:275V ,IPP-0.73A(730mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
5.0SMDJ36CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-86.92A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TVS
$0.000000 More
SMAJ440A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):440V ,VC@IPP:713V ,IPP-0.56A(560mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More
SMF60CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):60V ,VC@IPP:96.8V ,IPP-2.07A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF24CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-10.28A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,24CL
$0.000000 More
SMF90CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):90V ,VC@IPP:146V ,IPP-1.37A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.025466 More
SMF8.5A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8.5V ,VC@IPP:14.4V ,IPP-13.89A ,IR:10μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

TPSMCJ36CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-25.82A ,IR:1μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMCJ
$0.000000 More

4.0SMF15A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):15V ,VC@IPP:24.4V ,IPP-16.4A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BM
$0.000000 More
SMF8.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ78A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):78V ,VC@IPP:126V ,IPP-3.17A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF70A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):70V ,VC@IPP:113V ,IPP-3.54A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,DP
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in