The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J58V0D12A63M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF58CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 58V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 93.6V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 2.14A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-2.14A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-21
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMAJ5.0CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):5V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-43.48A ,IR:800μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF78CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):78V ,VC@IPP:126V ,IPP-1.59A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.025466 More
SMF14CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):14V ,VC@IPP:23.2V ,IPP-8.62A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF43A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):43V ,VC@IPP:69.4V ,IPP-2.88A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF200A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):200V ,VC@IPP:324V ,IPP-0.62A(620mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMF110CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):110V ,VC@IPP:177V ,IPP-1.13A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMF20CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):20V ,VC@IPP:32.4V ,IPP-6.17A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ13CA
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):13V ,VC@IPP:21.5V ,IPP-18.6A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF70A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):70V ,VC@IPP:113V ,IPP-3.54A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,DP
$0.000000 More
SMAJ64A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):64V ,VC@IPP:103V ,IPP-3.88A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ12A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-20.1A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ58CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-4.27A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF9.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):9V ,VC@IPP:15.4V ,IPP-12.99A ,IR:5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF28A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):28V ,VC@IPP:45.4V ,IPP-4.41A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF8.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

SM8S24AG
UNI TVS Diodes ,6600W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-170A ,IR:5μA ,DO-218AB ,SOCAY-SM8S
$0.000000 More

TPSMCJ36CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):36V ,VC@IPP:58.1V ,IPP-25.82A ,IR:1μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMCJ
$0.000000 More
SMAJ26CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):26V ,VC@IPP:42.1V ,IPP-9.5A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

SMDJ5.0CA
BI TVS Diodes ,3000W ,VRWM(V):440V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-326.09A ,IR:1000μA ,SMC/DO-214AB ,-
$0.000000 More

4.0SMF15A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):15V ,VC@IPP:24.4V ,IPP-16.4A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BM
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in