The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2J60V0D14A59M01SMFSS |
| Manufacturer Product Number: | SMF60CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMF |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 200W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 60V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 96.8V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 2.07A |
| Package : | SMF |
| Description: | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):60V ,VC@IPP:96.8V ,IPP-2.07A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMF_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-30
Quantity
Unit Price
5
$0.060923
20
$0.048738
100
$0.037772
300
$0.025588
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}
SMAJ200A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):200V ,VC@IPP:324V ,IPP-1.23A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF30A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):30V ,VC@IPP:48.4V ,IPP-8.26A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,CK
$0.000000 More
SMF12CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-10.05A ,IR:2.5μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

TPSMCJ24CA
BI TVS Diodes ,1500W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-38.56A ,IR:1μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TPSMCJ
$0.000000 More

P6KE24CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:33.2V ,IPP-18.07A ,IR:5μA ,DO-204AC(DO-15) ,SOCAY-P6KE
$0.000000 More

4.0SMF9.0A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):9V ,VC@IPP:15.4V ,IPP-25.97A ,IR:5μA ,SOD-123FL ,AV
$0.000000 More
SMAJ300CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):300V ,VC@IPP:486V ,IPP-0.82A(820mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.046378 More

SMBJ5.0CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):5V ,VC@IPP:9.2V ,IPP-65.22A ,IR:800μA ,SMB/DO-214AA ,-
$0.026505 More
SMAJ12CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-20.1A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMF120CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):120V ,VC@IPP:193V ,IPP-1.04A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMF130A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):130V ,VC@IPP:209V ,IPP-0.96A(960mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMF190CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):190V ,VC@IPP:308V ,IPP-0.69A(690mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMAJ22CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):22V ,VC@IPP:35.5V ,IPP-11.27A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF11A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):11V ,VC@IPP:18.2V ,IPP-21.98A ,IR:2.5μA ,SOD-123FL ,AZ
$0.000000 More
SMF85CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):85V ,VC@IPP:137V ,IPP-1.46A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.025466 More
SMF22A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):22V ,VC@IPP:35.5V ,IPP-5.63A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF6.0CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):6V ,VC@IPP:10.3V ,IPP-19.42A ,IR:400μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF30CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):30V ,VC@IPP:48.4V ,IPP-8.26A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,30CL
$0.000000 More
SMF26A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):26V ,VC@IPP:42.1V ,IPP-4.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMF170A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):170V ,VC@IPP:275V ,IPP-0.73A(730mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in