The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | TVS2-2N400VE26A05M04SMASM |
| Manufacturer Product Number: | SMAJ400CA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-SMAJ |
| Product Type : | TVS Diodes |
| Power(W) : | 400W |
| Reverse Stand-Off Voltage VRWM (V) : | 400V |
| Max Clamping Voltage VC @IPP (V) : | 648V |
| Max Peak Pulse Current IPP (A) : | 0.62A(620mA) |
| Package : | SMA/DO-214AC |
| Description: | BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):400V ,VC@IPP:648V ,IPP-0.62A(620mA) ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| Product Series | SMAJ Series 3.3 To 440 V |
| Packaging | SMA |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SOCAY_SMAJ.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-21
Quantity
Unit Price
5
$0.153526
20
$0.131137
100
$0.097553
300
$0.067168
MPQ:5000
MOQ: 5000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

4.0SMF13A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):13V ,VC@IPP:20V ,IPP-18.6A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BG
$0.000000 More
5.0SMDJ33CA
BI TVS Diodes ,5000W ,VRWM(V):33V ,VC@IPP:53.3V ,IPP-94.75A ,IR:5μA ,SMC/DO-214AB ,SOCAY-TVS
$0.000000 More
SMF90A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):90V ,VC@IPP:146V ,IPP-1.37A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.025466 More

4.0SMF14A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):14V ,VC@IPP:23.2V ,IPP-17.24A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BK
$0.000000 More
SMAJ130CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):130V ,VC@IPP:209V ,IPP-1.91A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

P6KE24CA
BI TVS Diodes ,600W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:33.2V ,IPP-18.07A ,IR:5μA ,DO-204AC(DO-15) ,SOCAY-P6KE
$0.000000 More
SMF8.0A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-14.71A ,IR:25μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More
SMAJ14A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):14V ,VC@IPP:23.2V ,IPP-17.24A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF12A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):12V ,VC@IPP:19.9V ,IPP-20.1A ,IR:2.5μA ,SOD-123FL ,BE
$0.000000 More
SMF90CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):90V ,VC@IPP:146V ,IPP-1.37A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.025466 More
SMF26A
UNI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):26V ,VC@IPP:42.1V ,IPP-4.75A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.018520 More

4.0SMF48CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):48V ,VC@IPP:77.4V ,IPP-5.16A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,48CL
$0.000000 More
SMAJ110A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):110V ,VC@IPP:177V ,IPP-2.26A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ70A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):70V ,VC@IPP:113V ,IPP-3.54A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
SMAJ22A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):22V ,VC@IPP:35.5V ,IPP-11.27A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF58CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):58V ,VC@IPP:93.6V ,IPP-4.28A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,58CL
$0.000000 More
SMAJ24CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):24V ,VC@IPP:38.9V ,IPP-10.28A ,IR:5μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More

4.0SMF19A
UNI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):19V ,VC@IPP:30.6V ,IPP-13.08A ,IR:1μA ,SOD-123FL ,BB
$0.000000 More
SMF120CA
BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):120V ,VC@IPP:193V ,IPP-1.04A ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF
$0.033337 More
SMAJ8.0CA
BI TVS Diodes ,400W ,VRWM(V):8V ,VC@IPP:13.6V ,IPP-29.41A ,IR:50μA ,SMA/DO-214AC ,SOCAY-SMAJ
$0.026502 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in