✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-2M20F1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F2M20E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 2.2MΩ(2.2MR) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,2.2M ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-04

CRW0612F1K96P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.96K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11R8P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11.8R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1K20P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.2K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M80P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F174RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,174R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F100RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,100R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J200RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,200R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J18K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,18K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F130KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,130K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F113KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,113K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F105KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,105K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J10M0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,10M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F107RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,107R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F221KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,221K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R80P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M80P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8M ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F13R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,13R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K96P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.96K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1M30P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.3M ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K87P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.87K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in