✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-11K3F1S001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F11K3E04H |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 11.3KΩ(11.3KR) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,11.3K ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-16

CRW0612F180RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,180R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1M60P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.6M ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11R8P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11.8R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F15K8P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,15.8K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R10P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.1R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K15P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.15K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J16K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,16K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J200KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,200K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J220RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,220R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F18R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,18R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F191RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,191R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F158RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,158R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F113RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,113R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F18K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,18K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1M20P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.2M ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F120RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,120R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10R5P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.5R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K78P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.78K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10K7P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.7K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K27P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.27K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in