✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-3K90J1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020J3K90E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 3.9KΩ(3.9KR) |
| Resistance Tolerance : | ±5% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,3.9K ,5% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-28

CRW0612F1R00P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J130KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,130K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14R3P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14.3R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K24P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.24K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F130RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,130R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R80P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12R7P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.7R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F158KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,158K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F196RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,196R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F105KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,105K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F174KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,174K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F143KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,143K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12R1P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.1R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K05P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.05K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F187KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,187K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R50P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.5R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10K2P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.2K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K62P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.62K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J15R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,15R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in