✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-3M90F1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F3M90E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 3.9MΩ(3.9MR) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,3.9M ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-09

CRW0612J12R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,12R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F127KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,127K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14K7P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14.7K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F165KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,165K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1R10P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.1R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F140RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,140R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F187KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,187K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F147KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,147K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M20P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.2M ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K37P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.37K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F13K3P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,13.3K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1R60P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.6R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±200PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F158RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,158R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K40P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.4K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10K2P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.2K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F107KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,107K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F102KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,102K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M50P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.5M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J120RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,120R ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in