| Product number: | F11-8360-2A00H60CLT1A |
| Manufacturer Product Number: | 3425L200 |
| Manufacture : | LUTE |
| Series : | LUTE-3425L |
| Product Type : | PPTC SMD |
| Size Code : | 8.3mm*6mm |
| Hold Current (A) : | 2A |
| Voltage (V) : | DC60V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | PPTC SMD ,8.3mm*6mm ,2A ,60V ,- ,Chip SMD ,LUTE-3425L ,- |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LUTE |
| Product Series | LUTE-3425L |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-05-30
mSMD110
PPTC SMD ,1812 ,1.1A ,8V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-mSMD ,-
$0.027416 More
mSMD075-16V
PPTC SMD ,1812 ,750mA ,16V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-mSMD ,-
$0.027416 More
nSMD075-13.2V
PPTC SMD ,1206 ,750mA ,13.2V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-nSMD ,-
$0.028939 More

BSMD1206-150-8V
PPTC SMD ,1206 ,1.5A ,8V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1206 ,-
$0.000000 More

BSMD1206L-260
PPTC SMD ,1206 ,2.6A ,6V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1206L ,-
$0.049348 More

BSMD0402L-005
PPTC SMD ,0402 ,50mA ,9V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD0402L ,-
$0.049043 More
JK-mSMD110-33
PPTC SMD ,1812 ,1.1A ,33V ,- ,Chip SMD ,- ,-
$0.035335 More

BSMD0603-075-8V
PPTC SMD ,0603 ,750mA ,8V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD0603 ,-
$0.031071 More

BSMD1206-035-30V
PPTC SMD ,1206 ,350mA ,30V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1206 ,-
$0.026654 More

BSMD1812-260-24V
PPTC SMD ,1812 ,2.6A ,24V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1812 ,-
$0.047520 More
SMD0805-020-16V
PPTC SMD ,0805 ,200mA ,16V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-SMD0805 ,-
$0.027416 More

BSMD1210L-400
PPTC SMD ,1210 ,4A ,6V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1210L ,-
$0.000000 More

BSMD0603-020-16V
PPTC SMD ,0603 ,200mA ,16V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD0603 ,-
$0.023760 More
SMD1210-110-13.2V
PPTC SMD ,1210 ,1.1A ,13.2V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-SMD1210 ,-
$0.033051 More

BSMD1206-035-6V
PPTC SMD ,1206 ,350mA ,6V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1206 ,-
$0.019039 More
mSMD010
PPTC SMD ,1812 ,100mA ,30V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-mSMD ,-
$0.025131 More
SMD1210-075-24V
PPTC SMD ,1210 ,750mA ,24V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-SMD1210 ,-
$0.035411 More

BSMD0603-035-6V
PPTC SMD ,0603 ,350mA ,6V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD0603 ,-
$0.025588 More

BSMD1210-175-6V
PPTC SMD ,1210 ,1.75A ,6V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1210 ,-
$0.000000 More

BSMD1812-020-30V
PPTC SMD ,1812 ,200mA ,30V ,- ,Chip SMD ,BH-BSMD1812 ,-
$0.018277 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in