✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-45R3F1T001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F45R3E04Z |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 45.3Ω(45.3R) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,45.3R ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-04

CRW0612F10R7P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.7R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J160KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,160K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K4P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.4K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K47P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.47K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J11K0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,11K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F121KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,121K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K07P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.07K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J110KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,110K ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F18K7P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,18.7K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F110KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,110K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F107RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,107R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11R5P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11.5R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F18R2P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,18.2R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1M80P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.8M ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M00P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1M ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F137RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,137R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F16K9P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,16.9K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F200RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,200R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in