| Product number: | CCCC |
| Manufacturer Product Number: | R1032T10A250V |
| Manufacturer : | REOMAX |
| Series : | REOMAX-1032T |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 1032 |
| Current Value : | 10A |
| Breaking Series : | Time-Lag Type |
| Voltage : | AC250V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,1032 ,10A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,- |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | REOMAX |
| Product Series | REOMAX-1032T |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-25

STE-3A125V
Surface Mount Fuses ,6125 ,3A ,125V ,High Surge Type ,Chip SMD ,Gold-plated
$0.000000 More

SST1100
Surface Mount Fuses ,2410 ,1A ,300V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-SST ,-
$0.000000 More

R1032T.1125
Surface Mount Fuses ,1032 ,1.25A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More

R1032T10A250V
Surface Mount Fuses ,1032 ,10A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More

R1032T20A250V
Surface Mount Fuses ,1032 ,20A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More
0402FA3A32V
Surface Mount Fuses ,0402 ,3A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip ,WALTER-0402F ,-
$0.028914 More

12B1125B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.25A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More
1206T4A63V
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,63V ,Time-Lag Type ,Chip ,1206T
$0.032213 More

45E2150A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,15A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

6125FA8A250V
Surface Mount Fuses ,6125 ,8A ,250VAC ,Fast Acting Type ,Chip ,LB-6125FA ,Silver
$0.027324 More

45E1315K
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,3.15A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12H2120E
Surface Mount Fuses ,1206 ,12A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.031071 More

24E1315A
Surface Mount Fuses ,2410 ,3.15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver,inside weld
$0.033127 More

12H2250E
Surface Mount Fuses ,1206 ,25A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

S6125-M2-2.0A
Surface Mount Fuses ,6125 ,2A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip ,SART-6125-M2 ,-
$0.000000 More

LB0603FF0750I0002
Surface Mount Fuses ,0603 ,750mA ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD ,LB-0603FF-Thin Film ,Thin Film
$0.021247 More

1206F3A63V
Surface Mount Fuses ,1206 ,3.0A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip ,1206F
$0.027415 More

12D2100E
Surface Mount Fuses ,1206 ,10A ,24V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

1206F0.375A125V
Surface Mount Fuses ,1206 ,375mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.060923 More

24E2120G
Surface Mount Fuses ,2410 ,12A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in