✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE05N7L12GA-DFN1006S |
| Manufacturer Product Number: | SE05N7L12GA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 2A |
| Package : | DFN1006-2L |
| Description: | ESD SE05N7L12GA VR:5V IPP:2A CJ:0.8PF BI DFN1006-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE05N7L12GA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12
Quantity
Unit Price
5
$0.082246
20
$0.063969
200
$0.045692
1000
$0.031071
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

ESD05V52D-C
BI ,VRWM:5V ,VBR:6V ,VC:9.8V ,SOD-523
$0.010120 More

SE04N9W11GJ
ESD SE04N9W11GJ VR:4.8V IPP:160A CJ:460PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05D3W11GZ
ESD SE05D3W11GZ VR:5V IPP:25A CJ:180PF BI SOD-323
$0.010662 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More
SM712
ESD SM712 Pins (1-3)( 2-3) 12V Pins (3-1)( 3-2) 7V IPP:12A CJ:45PF SOT-23
$0.027720 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

SE05D5L01GZ
ESD SE05D5L01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.4PF UNI SOD-523
$0.012367 More

SE04D3W01GJ
ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05D3V01GY
SE05D3V01GY ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.5V ,IPP:20A ,VC:7V ,SOD-323
$0.000000 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE12N2R01GH
SE12N2R01GH ,BI ,VRWM:12V ,VBR:12.2V ,IPP:3.5A ,VC:17V ,DFN0603-2L
$0.006184 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05N6L01GZ
ESD SE05N6L01GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.5PF UNI DFN1006-2L
$0.010662 More

SE18N9W11GN
ESD SE18N9W11GN VR:18V IPP:40A CJ:240PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE03D5S21HZ
ESD SE03D5S21HZ VR:3.3V IPP:9A CJ:13PF UNI SOD-523
$0.008956 More

SR05-4B
ESD SR05-4B VR:5V IPP:5A CJ:1PF BI SOT23-6
$0.019191 More

SE05D3S41GZ
ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323
$0.010662 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in